1,478
edits
Line 330: | Line 330: | ||
<td> | <td> | ||
| {| cellpadding="4" cellspacing="1" width="100%" style="background:#000000;" | ||
|- style="background:#e8e8e8;" | |||
! ''Uniform Server 5.6.5-Nano'' | |||
|- style="background:#f5f5f5;" | |||
| Apache 2.2.15 | |||
|- style="background:#f5f5f5;" | |||
|MySQL 5.1.46-community | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|PHP 5.3.2 | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|phpMyAdmin 3.3.3 | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|ActivePerl 5,10,0,1005<br />ActivePerl 5,10,0,1006 | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|eAccelerator 1.0-dev | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|SSL pre-installed (ssl_098l) | |||
|-style="background:#f5f5f5;" | |||
|UTF-8 Compatible | |||
|} | |||
</td> | </td> | ||